Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

 


 kup pakiet startowy lub paczkę SMS


Powiadamianie SMS działa w oparciu o platformę SMSAPI, której właścicielem jest firma ComVision Sp. z o.o.

Aby korzystać z tej funkcjonalności, należy zakupić pakiet startowy. W ramach pakietu startowego otrzymuje się nazwę użytkownika oraz hasło dostępu do modułu. Dodatkowo w ramach pakietu otrzymuje się pakiet 200 SMS. Nazwę i hasło użytkownika należy wprowadzić na formularzu Ustawienia programu, karta SMS.

Wiadomości SMS wysyłane są z losowego numeru tak więc wskazane aby w wysyłanych wiadomościach był numer telefonu do Gabinetu.

Po wykorzystaniu SMS-ów z pakietu startowego można zakupić dodatkową paczkę SMS-ów. Zakupione SMS-y należy wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Wiadomości nie są dostarczane automatycznie tylko z pewnym opóźnieniem. Opóźnienie uzależnione jest od sieci do której wysyłana jest wiadomość oraz pory dnia. Ponadto wiadomości nie są wysyłane w godzinach nocnych. Dlatego zalecane jest aby wysyłać wiadomości dzień przed wizytą.

Każda pojedyncza wiadomość może zawierać 160 znaków [bez znaków specjalnych /ęąśżć/]. Jeżeli wiadomość będzie zawierać znaki specjalne to każda pojedyncza wiadomość może zawierać tylko 70 znaków. Jeżeli wiadomość będzie miała więcej niż 160 lub 70 znaków to zostanie podzielona na części. Każda cześć zostanie wysłana jako oddzielny SMS.

Płatność tylko przelewem. Czas realizacji 1 dzień roboczy.


 kup pakiet startowy lub paczkę SMS


 

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl